ГРОМАДСЬКА РОБОТА

Значну увагу в процесі своєї роботи компанія приділяє участі у громадських процесах.

Так, ЮК «Lex Consulting» виступила юридичним партнером громадської платформи “Тепле Місто”, а також одного з її проектів – першого в Україні громадського ресторану “Urban Space 100″.

З цього приводу, керівник компанії Володимир КОСТЮК зазначає: «Lex Consulting» є юридичною компанією, яка у своєї роботі притримується найвищих стандартів якості надання юридичних послуг. Щодня вирішуючи проблеми, з якими стикається бізнес, ми переконалися, що тільки професійний підхід у поєднанні із активною дією є запорукою досягнення бажаного результату у будь-якій справі. Географія діяльності компанії є досить широкою, проте наша команда живе і працює в Івано-Франківську. Це наше рідне місто, і ми хочемо, щоб комфорт та якість життя у ньому постійно зростали. Підтримуючи ініціативи середовища «Тепле місто» ми віримо, що об’єднавши зусилля фахових та енергійних людей можна вже сьогодні реально почати змінювати місто на краще».

Більше про підтримку Громадської платформи «ТЕПЛЕ МІСТО»

Окрім того, в результаті співпраці між ЮК «Lex Consulting», Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Шведського агентства міжнародного розвитку SIDА, відкрито першу в м. Івано-Франківську постійно діючу Громадську приймальню УГСПЛ. Основним напрямом діяльності приймальні є надання безкоштовної правової допомоги. За рік роботи, юристами приймальні надано більше тисячі безкоштовних юридичних консультацій мешканцям Івано-Франківської області в сфері трудового, земельного, пенсійного та ін. галузей права.

Більше про Громадську приймальню УГСПЛ в Івано-Франківській області

Активну участь юристи компанії беруть і в діяльності Асоціації правників України. На сьогодні, постійно функціонує Відділення АПУ в Івано-Франківській області. Головою цього відділення, у 2016 році, обрано керуючого партнера ЮК «Lex Consulting» Володимира КОСТЮКА.