ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

LEX Consulting

Юридичні послуги для бізнесу

Lex Consulting – це  українсько-польська юридична компанія, експерт у сфері податкового права та інвестицій, що виважено підходить до кожної потреби чи проблеми бізнесу, забезпечує кваліфікований захист завдяки професійній команді та набутому досвіду.

Компанія була заснована у 2005 році. В 2006-2009 роках кількість постійних клієнтів Lex Consulting з числа юридичних осіб становила понад двадцять. Водночас, за разовими юридичними послугами, впродовж кожного календарного року, додатково зверталось щонайменше півсотні як юридичних, так і фізичних осіб. В різні періоди діяльності чисельність працівників компанії складала від п’яти до десяти юристів.

У 2009 році Lex Consulting було прийнято пропозицію про партнерство з іншою юридичною компанією, в рамках якого, наші юристи отримали додатковий досвід роботи з великими та складними проектами. Так, за результатами роботи в 2013 році, адвокат та керівник податкової практики Володимир Костюк, з очолюваною ним командою юристів, був визнаний одним з лідерів України у сфері податкового права міжнародного рейтингу  TheLegal 500. 

2014 рік – став роком відновлення самостійної діяльності компанії. Після чого, вже у 2015 році, відкрито перше представництво «Lex Consulting» в Республіці Польща.

Більше про наше ПРЕДСТАВНИЦТВО В ПОЛЬЩІ

Наша мета (місія)– надавати послуги найвищої якості з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей та зацікавлень клієнтів, робити все для того, щоб попередити можливі проблеми в процесі ведення бізнесу. Головне в нашій повсякденній роботі – оперативно знаходити оптимальні рішення, і нам це вдається, у тому числі завдяки:

- Відкритості та доступності

З нами просто контактувати, ми відкриті до діалогу, особисто або он-лайн. Керівник компанії завжди поінформований про стан справ усіх клієнтів, бере безпосередню участь в обґрунтуванні правової позиції, підготовці документації тощо.

- Оперативності та мобільності

Ми оперативно реагуємо на потреби клієнтів, намагаємося завжди бути там, де потрібно, і тоді, коли потрібно.

Більше про наші ПРОЕКТИ 

Впродовж всього періоду існування компанії значна увага приділяється підвищенню кваліфікації персоналу. Враховуючи, що ми орієнтуємося на надання системних юридичних послуг, зокрема іноземним компаніям, під час реалізації ними своїх інвестиційних проектів, то особливий акцент робиться на поглиблене вивчення юристами нових іноземних мов. На сьогодні наші працівники володіють англійською, польською та російською мовами.

Більше про нашу КОМАНДУ

Для нас не буває однакових справ, як і шаблонних договорів чи рішень! Високий рівень юридичної і правової практики завжди був фірмовою ознакою «Lex Consulting». У роботі кожного нашого юриста з компанією-замовником, професіоналізм, індивідуальний підхід та якість у наданні послуг мають першорядне значення.

Керівник компанії Володимир Костюк переконаний: «Якщо ви вмієте рішуче і вірно діяти, то завжди готові до результативних кроків. «Lex Consulting» своєю роботою доводив це неодноразово!».