СТВОРЕННЯ КОМПАНІЙ В УКРАЇНІ ТА ЗАКОРДОНОМ

Надаємо комплексні послуги щодо створення компаній різних організаційних форм, як в Україні так і закордоном, з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу замовника. При потребі, готуємо повний пакет необхідної документації для внесення змін в установчі документи таких компаній.

Наше основне завдання у ці сфері: визначити індивідуальні особливості діяльності майбутньої компанії та відобразити їх в установчих документах; підготувати всю необхідну документацію для реєстрації компанії відповідно до вимог країни де ця компанія створюється.

Можливі напрямки співпраці:

  • аналіз переваг та недоліків для бізнесу клієнта, правової системи країни в якій планується створення компанії;
  • підготовка та подання повного пакету документів для реєстрації компанії, відповідно до вимог країни де вона створюється (рішення про створення, протокол установчих зборів засновників, статут, довіреності та ін.);
  • підготовка та подання необхідної документації для внесення змін до установчих документів компанії (зміна складу учасників та розміру їх часток, розміру статутного капіталу, структури керівних органів, найменування, юридичної адреси та ін.);
  • постійний супровід процесу реєстрації компанії чи внесення змін до її установчих документів від часу подання документів до моменту одержання замовником позитивного результату.