Структуризація бізнесу

Мінімізуємо ризики та регулюємо правові питання з максимальною вигодою для підприємства

DUE DILIGENCE (ПРАВОВИЙ АУДИТ) БІЗНЕСУ

Надаємо послуги із комплексного правового аудиту бізнесу – due diligence. Якщо Ви маєте наміри придбати компанію, або з інших причин Вам необхідно зрозуміти потенційні правові, податкові, фінансові та інші ризики того чи іншого бізнесу – ми проведемо для Вас відповідне дослідження.

Проведення Due diligence здійснюється як в інтересах власника бізнесу, так і потенційного інвестора.

Напрямки співпраці:

- аналіз правових ризиків ведення бізнесу у сфері:корпоративної системи управління, договірних відносин із контрагентами, кадрового обліку тощо;
- дослідження рівня побудови оптимальної системи ведення податкового обліку;
- виявлення впливу правових та податкових ризиків на фінансові показники бізнесу.

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЙ ЗА КОРДОНОМ ТА ЇХ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД

Надаємо комплексні послуги щодо створення компаній різних організаційних форм закордоном, з урахуванням особливостей бізнесу замовника. При потребі, готуємо повний пакет необхідної документації для внесення змін в установчі документи таких компаній.

Наше основне завдання у цій сфері: визначити індивідуальні особливості діяльності майбутньої компанії та відобразити їх в установчих документах; підготувати всю необхідну документацію для реєстрації компанії відповідно до вимог країни де ця компанія створюється.

Напрямки співпраці:

- аналіз переваг та недоліків для бізнесу клієнта, правової системи країни в якій планується створення компанії;
- підготовка та подання повного пакету документів для реєстрації компанії, відповідно до вимог країни де вона створюється (рішення про створення, протокол установчих зборів засновників, статут, довіреності та ін.);
- підготовка та подання необхідної документації для внесення змін до установчих документів компанії (зміна складу учасників та розміру їх часток, розміру статутного капіталу, структури керівних органів, найменування, юридичної адреси та ін.);
- постійний супровід процесу реєстрації компанії чи внесення змін до її установчих документів від часу подання документів до моменту одержання замовником позитивного результату.

МІЖНАРОДНЕ ПЛАНУВАННЯ ТА СТРУКТУРУВАННЯ БІЗНЕСУ

Якщо Ви маєте потребу в оптимізації структури Вашого бізнесу з метою захисту активів або зниження податкового навантаження – ми зможемо для Вас запропонувати оптимальну структуру бізнесу з використанням міжнародних юрисдикцій. Основне завдання в цій сфері вибудувати таку структуру бізнесу, яка б оптимально мінімізувала Ваші витрати.

Напрямки співпраці:

- аналіз існуючої структури бізнесу;
- розробка системи управління бізнесом з використанням іноземних юрисдикцій;
- супровід процесу створення компаній закордоном, в тому числі в офшорних зонах і зонах з низьким оподаткуванням (Кіпр, Панама, BVI та інші);
- міжнародне податкове планування.

РЕОРГАНІЗАЦІЯ (ПОДІЛ, ВИДІЛ, ОБ'ЄДНАННЯ) ТА ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Якщо в процесі ведення бізнесу у Вас виникла необхідність зміни структуру компанії, припинити суб’єкт господарювання, ми зможемо ефективно і оперативно допомогти Вам у цьому, оформивши процедуру реорганізації (поділу, виділу, об’єднання) або ліквідації бізнесу.

Основне завдання для нас – здійснити максимальну економію Ваших зусиль та коштів при реорганізації або ліквідації бізнесу.

Напрямки співпраці:

- розробка оптимальної бізнес структури з врахування специфіки діючого бізнесу;
- здійснення розробки та подання документів, необхідних для реорганізації або ліквідації бізнесу;
- комплексний супровід процесу реорганізації або ліквідації, включаючи підготовку відповідних бухгалтерських документів та інші організаційні питання.

Бажаєте замовити це вирішення?

Зв'яжіться з нами просто зараз

Отримайте вирішення
Зв'язатися з нами

В Україні

Контакти
 • +380 342 752 999
Адреса
 • 76018, Україна,
 • м. Івано-Франківськ,
 • пл. Міцкевича 8, оф. 13.
Messengers
 • +38 050 338 96 26 (Viber)
 • +38 050 338 96 26 (WhatsApp)
 • office@lex-consulting.ua

В Польщі

Контакти
 • +48 783 808 909
Адреса
 • 35-103, Республіка Польща,
 • м. Ряшів,
 • вул. Ганашевича 19, оф. 410.
Messengers
 • pl.lex.consulting@gmail.com
Коли з вами зв'язатися?