Відкриття бізнесу в Україні

Допоможемо зробити старт простішим

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ

Надаємо комплексні юридичні послуги щодо реєстрації компаній різних організаційних форм (наприклад реєстрація тов, реєстрація приватного підприємства та інші.) з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу замовника.

При потребі, готуємо повний пакет необхідної документації для внесення змін в установчі документи діючих компаній.

Наше основне завдання у цій сфері: визначити індивідуальні особливості діяльності майбутньої компанії та відобразити їх в установчих документах; підготувати всю необхідну документацію для реєстрації компанії чи змін її установчих документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Напрямки співпраці:

- реєстрація нової компанії «під ключ»: підготовка та подання на реєстрацію всіх необхідних документів, подання необхідних відомостей до податкових органів та органів статистики, оформлення відносин компанії з бухгалтером, супровід при відкритті банківського рахунку компанії, виготовлення печатки тощо;
- підготовка та подання необхідної документації для внесення змін до установчих документів компанії (зміна складу учасників та розміру їх часток, розміру статутного капіталу, структури керівних органів, видів діяльності компанії, найменування юридичної особи та ін.) Організація проведення відповідних загальних зборів компанії.

Якщо ви прагнете започаткувати бізнес, або потребуєте актуалізувати установчі документи чи відомості в реєстрі вже існуючої компанії, ми в найкоротші терміни підготуємо для цього всі необхідні документи, організуємо процес їх реєстрації відповідними державними органами.

ОДЕРЖАННЯ ДОЗВОЛІВ ТА ЛІЦЕНЗІЙ

Здійснюємо комплексний супровід одержання необхідних для бізнесу дозволів та ліцензій (наприклад: дозвіл на будівництво, дозвіл на виконання будівельних робіт, ліцензія на алкоголь, ліцензія на продаж алкоголю, ліцензія на продаж алкогольних напоїв).

Визначаємо перелік ліцензійних умов того чи іншого виду діяльності, готуємо та подаємо до відповідних державних органів повний пакет документів для одержання дозволу чи ліцензії.

Основне завдання: підготувати необхідні документи якісно та в повному обсязі, щоб одержання дозволу чи ліцензій відбулося в максимально короткі терміни.

Напрямки співпраці:

- визначення умов одержання дозволу чи ліцензії для обраного виду господарської діяльності;
- підготовка та подання до відповідного державного органу пакету документів для одержання необхідного дозволу чи ліцензії;
- внесення змін у відомості вже виданих дозволів та ліцензій компанії.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ В УКРАЇНІ

За допомогою партнера нашої компанії патентного повіреного, забезпечуємо реєстрацію торгової марки на території України та Європейського Союзу. Основне завдання в цьому напрямку – оптимізувати Ваші витрати на реєстрацію торгової марки, забезпечивши при цьому її надійну правову охорону.

Щоб дізнатись ціну реєстрації торгової марки в Україні натисніть сюди

Напрямки співпраці:

- реєстрація торгової марки в Україні, що забезпечує правову охорону в межах території України;
- реєстрація торгової марки компанії в Управлінні ЄС у справах Інтелектуальної Власності (EUIPO, м. Аліканте, Іспанія) для забезпеченні її охорони в межах ЄС;
- внесення змін до українського чи європейського реєстру щодо вже зареєстрованої торгової марки (зміна власника, класів діяльності компанії на які поширюється захист тощо).

ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ТА КАДРОВОГО ОБЛІКУ

Якщо в процесі Вашої комерційної діяльності Вам необхідно організувати бухгалтерський та/або кадровий облік та забезпечити їх ведення  – ми зможемо допомогти вам у цьому, залучивши кваліфікованих і професійних експертів. Наше основне завдання – організувати та налагодити Вашу роботу з бухгалтером в такий спосіб, щоб запобігти виникненню будь-яких проблем з контролюючими органами.

Напрямки співпраці:

- постановка та ведення бухгалтерського і податкового обліку, в тому числі розробка облікової політики підприємства, формування оптимального плану рахунків бухгалтерського обліку, розробка та впровадження документообігу підприємства, оптимізація оподаткування, ведення бухгалтерського обліку та складання звітності згідно міжнародних стандартів фінансової звітності;
- постановка та ведення кадрового обліку (кадровий аутсорсинг), зокрема ведення первинної облікової кадрової документації, оформлення нарахування працівникам заробітної плати, підготовка та подача звітності, розробка правил внутрішнього трудового розпорядку, положень про преміювання тощо.

Бажаєте замовити це вирішення?

Зв'яжіться з нами просто зараз

Отримайте вирішення
Зв'язатися з нами

В Україні

Контакти
 • +380 342 752 999
Адреса
 • 76018, Україна,
 • м. Івано-Франківськ,
 • пл. Міцкевича 8, оф. 13.
Messengers
 • +38 050 338 96 26 (Viber)
 • +38 050 338 96 26 (WhatsApp)
 • office@lex-consulting.ua

В Польщі

Контакти
 • +48 783 808 909
Адреса
 • 35-103, Республіка Польща,
 • м. Ряшів,
 • вул. Ганашевича 19, оф. 410.
Messengers
 • pl.lex.consulting@gmail.com
Коли з вами зв'язатися?