Structuring of the business

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА

Надаємо комплексні послуги щодо створення в Польщі компаній різних організаційних форм з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу замовника. При потребі, готуємо повний пакет необхідної документації для внесення змін в установчі документи діючих компаній. Наше основне завдання у цій сфері: визначити індивідуальні особливості діяльності майбутньої компанії та відобразити їх в установчих документах; підготувати всю необхідну документацію для реєстрації компанії чи змін її установчих документів відповідно до вимог польського законодавства.

Можливі напрямки співпраці:

Супровід

- супровід в процесі реєстрації компанії в Польщі «під ключ»: забезпечення для компанії фізичного чи віртуального офісу, одержання для підприємства статусу платника ПДВ (VAT) в Польщі та платника ПДВ Європейського Союзу (VAT UE), реєстрація компанії на митниці (EORI), оформлення відносин компанії з бухгалтером, супровід при відкритті банківського рахунку компанії, виготовлення печатки тощо.Установчі документи

- підготовка та подання необхідної документації для внесення змін до установчих документів компанії (зміна складу учасників та розміру їх часток, розміру статутного капіталу, структури керівних органів, видів діяльності компанії, найменування юридичної особи та ін.);
- організація проведення відповідних загальних зборів компанії у нотаріуса.

Зміни в KRS

- підготовка та подання документів для зміни інформації про компанію в KRS, що не пов’язане зі змінами установчих документів (реєстрація щорічної фінансової звітності, зміна адреси компанії в межах однієї територіальної одиниці, тимчасове зупинення діяльності компанії, реєстрація довірених осіб (прокурентів).

ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

За допомогою наших надійних партнерів, забезпечуємо для польських компаній належне ведення бухгалтерського обліку. Наше основне завдання – організувати та налагодити Вашу роботу з бухгалтером в такий спосіб, щоб запобігти виникненню будь-яких проблем з контролюючими органами. Важливим для нас також є те, щоб бухгалтерський облік польської компанії був для Вас доступним і зрозумілим.

Переваги роботи з нашим бухгалтером:

Ваша первинна документація знаходиться в бухгалтера, який відповідає за
правильність її упорядкування та контактує щодо цього з контролюючими
органами. Податкова перевірка за таких умов відбувається не у Вашому офісі, а в бухгалтерській компанії. Наші партнери несуть повну відповідальність за правильність ведення обліку, що підкріплюється відповідним страховим полісом. Справедлива ціна та спосіб розрахунку вартості бухгалтерських послуг.

Напрямки співпраці:

Підготовка та ведення

- підготовка, подання до контролюючих органів та реєстрація щорічної фінансової звітності компанії;
- створення та постійне поточне ведення бухгалтерського обліку новоствореної компанії в Польщі.

Усунення недоліків минулого

- зміна бухгалтера польської компанії та виправлення недоліків бухгалтерського обліку, допущених в минулому;
- забезпечення участі бухгалтера у відносинах польської компанії з контролюючими органами.

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ

За допомогою партнера нашої компанії польського патентного повіреного, забезпечуємо реєстрацію на території Польщі та всього Європейського Союзу торгової марки, у формі словесній, графічній, тривимірній чи звуковій. Основне завдання в цьому напрямку – оптимізувати Ваші витрати на реєстрацію торгової марки, забезпечивши при цьому її надійну правову охорону.

Напрямки співпраці:

Реєстрація

- реєстрація торгової марки компанії в Патентному Управлінні Республіки Польща (м. Варшава), що забезпечує правову охорону в межах польської території;
- реєстрація торгової марки компанії в Управлінні ЄС у справах Інтелектуальної Власності (EUIPO, м. Аліканте, Іспанія) для забезпеченні її охорони в межах ЄС.

Коригування

- внесення змін до польського чи європейського реєстру щодо вже зареєстрованої торгової марки (зміна власника, класів діяльності компанії, на які поширюється захист).

ОДЕРЖАННЯ ДОЗВОЛІВ ТА ЛІЦЕНЗІЙ

Здійснюємо комплексний супровід одержання необхідних для бізнесу дозволів та ліцензій. Визначаємо перелік ліцензійних умов того чи іншого виду діяльності, готуємо та подаємо до відповідних державних органів повний пакет документів для одержання дозволу чи ліцензії. Основне завдання: підготувати необхідні документи якісно та в повному обсязі, щоб одержання дозволу чи ліцензій відбулося в максимально короткі терміни.

Напрямки співпраці:

Одержання дозволів/ліцензій

- визначення умов одержання дозволу чи ліцензії для обраного виду господарської діяльності в Польщі;
- підготовка та подання до відповідного державного органу пакету документів для одержання необхідного дозволу чи ліцензії.

Коригування

- внесення змін у відомості вже виданих дозволів та ліцензій компанії.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ІНВЕСТУВАННЯ

Наша компанія, забезпечує фаховий юридичний супровід інвестиційних проектів в Польщі. Ми працюємо як з уже діючими компаніями, що здійснюють інвестиційну діяльність, так і з новими проектами. Вважаємо своїм основним завданням мінімізувати ризики для компаній-інвесторів, забезпечити документальний захист їхніх інвестицій.

Можливі напрямки співпраці для діючих компаній:

- oптимізація системи оподаткування в процесі інвестування;
- аудит відповідності документів вимогам польського законодавства;
- підготовка договорів та іншої документації, що необхідні для реалізації інвестиційного проекту;
- постійне консультування з поточних питань.

Можливі напрямки співпраці для нових проектів:

- перевірка надійності потенційних партнерів;
- підготовка пакету документів, необхідних для реалізації інвестиційного проекту;
- вибір системи оподаткування;
- ліцензування діяльності;
- кадрові питання (трудові договори, посадові інструкції тощо);
- оформлення прав на землю, оренда/придбання нерухомості.

Want to order this solution?

Connect us right now

Get your solution
Connect with us

In Ukraine

Contacts
 • +38 050 338 96 26
 • +380 342 752 999
Address
 • 01004, Ukraine
 • Kyiv
 • st. Citadelna
 • 4/7, office. 3

 • 76018, Ukraine
 • Ivano-Frankivsk
 • st. Mykhayla Mulyka, 2 office 1
Messengers
 • +38 050 338 96 26 (Viber/WhatsApp)
 • v.kostyuk@lex-consulting.ua

In Poland

Contacts
 • +38 050 338 96 26
Address
 • 35-103, Poland Republic
 • Rzeszow
 • 2 Kilinskiego street
Messengers
 • +38 050 338 96 26 (Viber/WhatsApp)
 • v.kostyuk@lex-consulting.ua
When to contact with you?