Громадська діяльність

Значну увагу в процесі своєї роботи компанія приділяє участі у громадських процесах

Так, ЮК «Lex Consulting» виступила юридичним партнером громадської платформи “Тепле Місто”, а також одного з її проектів – першого в Україні громадського ресторану “Urban Space 100″.

З цього приводу, керівник компанії Володимир КОСТЮК зазначає: «Lex Consulting» є юридичною компанією, яка у своєї роботі притримується найвищих стандартів якості надання юридичних послуг. Щодня вирішуючи проблеми, з якими стикається бізнес, ми переконалися, що тільки професійний підхід у поєднанні із активною дією є запорукою досягнення бажаного результату у будь-якій справі. Підтримуючи ініціативи середовища «Тепле місто» ми віримо, що об’єднавши зусилля фахових та енергійних людей можна вже сьогодні реально почати змінювати країну на краще».

Більше про підтримку Громадської платформи «ТЕПЛЕ МІСТО»

В результаті співпраці між ЮК «Lex Consulting», Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Шведського агентства міжнародного розвитку SIDА, в м. Івано-Франківську було відкрито постійно діючу Громадську приймальню УГСПЛ. Основним напрям діяльності: надання безкоштовної правової допомоги. За два роки роботи, юристами приймальні надано більше двох з половиною тисяч безкоштовних юридичних консультацій мешканцям Івано-Франківської області в сфері трудового, земельного, пенсійного та ін. галузей права.

Активну участь юристи компанії беруть і в діяльності Асоціації правників України. На сьогодні, постійно функціонує Відділення АПУ в Івано-Франківській області. В 2015-2017 роках керуючий партнер ЮК «Lex Consulting» Володимир Костюк був його керівником, а сьогодні – входить до Ради відділення асоціації. Окрім того, Володимир є також членом Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Коли з вами зв'язатися?