Інвестиції в сферу поновлюваних джерел енергії в Польщі

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у uncategorized

В світі спостерігається динамічне зростання вартості енергоресурсів, в тому числі і електроенергії. Тому інвестиції в сферу поновлюваних джерел енергії є одними з найбільш вигідних і прибуткових напрямків бізнесу. Уявіть -ви власник сонячної електростанції в Польщі. Звучить неймовірно, але це абсолютно реально.

Чому саме Польща?

• прийняті закони про прозорі аукціони продажу «чистої» енергії;
• висока вартість традиційної електроенергії в Польщі;
• стрімкий розвиток технологій, які дозволяють розраховувати на все більш високий прибуток від сонячних електростанцій;
• ефект «низької бази» і низька конкуренція – польський ринок альтернативної енергетики за ступенем насиченості великими виробниками вдвічі менший за український, вчетверо – за естонський, і в десятки разів – за німецький.
Ви, звісно можете самостійно пройти тривалий шлях від вибору землі до підключення до електромережі. Це шлях на якому буде безліч складнощів, оскільки необхідно володіти профільними знаннями у енергетичній сфері. Однак, ви можете не витрачати ваш час та нерви та довірити вирішення цих питань нам. Lex Consulting готова надати фахові юридичні послуги. Ми маємо напрацьовану систему реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій. Стати власником сонячної електростанції, іншими словами бізнесу, який приноситиме вам стабільний дохід, ми допоможемо вам вже зараз.

Коли з вами зв'язатися?