Польсько-Східна Конференція ПУГП «Люб-Інвест» (м. Люблін, Республіка Польща)

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у podiyi-ta-proekti

Світлина від Михайла Романюка.Партнер ЮК «Лекс Консалтинг» Михайло Романюк взяв участь у роботі Польсько-Східної Конференції ПУГП «Люб-Інвест», що проходила 26 листопада 2016 року в м. Люблін (Республіка Польща).

Організатором заходу виступила Польсько-українська Господарча Палата спільно з адміністрацією міста Люблін та адміністрацією Маршалка Люблінського воєводства.

Обговорення проходило в рамках кількох тематичних секцій:

  • Наслідки підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною і ЄС, а також нові тенденції в товарному обігу та перспективи змін в цій сфері.
  • Люблін і Люблінське воєводство в новій економічній перспективі – пропозиція міста Люблін і Люблінського воєводства для інвесторів з країн Східної Європи.
  • Напрямок Україна – стан польських інвестицій і зміни в правилах приватизації як шанс на збільшення польської присутності на українському ринку.
  • Легальна освітня та економчна міграція, можливості та виклики для польського ринку праці і системи освіти.
  • Напрямки розвитку експорту та інвестицій в контексті міжнародної співпраці Люблінського воєводства.

Учасники конференції обговорили проблемні питання ведення українськими компаніями бізнесу на території Республіки Польща, перспективи залучення польських інвестицій в Україну, особливості експортно-імпортних операцій між підприємствами України та Польщі, а також можливі зміни процедури працевлаштування в Польщі іноземих громадян.

Lex Consulting: Юридичний супровід бізнесу в Польщі

#,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #
Коли з вами зв'язатися?