Про бізнес в Польщі розмовляли в Клубі Ділових Людей

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у podiyi-ta-proekti

Світлина від Михайла Романюка.За організаційної підтримки Клубу Ділових Людей, партнер ЮК «Лекс Консалтинг» Михайло Романюк провів відкритий семінар на тему «Перспективи та можливості українського бізнесу в Польщі» у м. Івано-Франківськ (15.04.2016 р.) та м. Тернопіль (22.04.2016 р.). Захід зорієнтований на власників та керівників бізнесу західного регіону нашої держави.

Як зазначає сам автор семінару: «В сучасних умовах значна частина бізнесу змушена шукати нові ринки збуту своєї продукції та більш стабільні умови для ведення господарської діяльності. В цьому контексті особливо привабливим є створення та ведення бізнесу на території Європейського Союзу. В Республіці Польща на сьогодні діють найбільш оптимальні умови для організації підприємницької діяльності за участю громадян України. Перш за все це пов’язано із наявністю спрощеної процедури реєстрації бізнесу іноземцями, порівняно незначним обсягом витрат на щомісячне утримання фірми, прийнятною податковою системою, вдалим географічним становищем Польщі щодо України.

Водночас процес створення бізнесу в Польщі, як і в інших юрисдикціях ЄС, характеризується і наявністю певних ризиків. Це і не усвідомлення підприємцями в повній мірі тих викликів, які виникають при організації та веденні бізнесу на території Польщі, зорієнтованість на швидкий фінансовий результат, відсутність інформації про особливості ринку, на який виходить український продукт тощо. Власне і сама реєстрація фірми – важлива частина шляху, який необхідно пройти.

Відтак, основними питаннями семінару були:

  • Відкриття та ведення бізнесу в Польщі: можливості та ризики для українських компаній.
  • Особливості оподаткування підприємницької діяльності в Польщі.
  • Кредитування бізнесу в Польщі та можливості участі компаній в грантових програмах ЄС.

За наслідками заходу, учасники отримали практичні рекомендації з реєстрації та запуску бізнесу на території Республіки Польща.

Lex Consulting: Юридичний супровід бізнесу в Польщі

#,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #
Коли з вами зв'язатися?