V Міжнародний форум «Польський Бізнес День»

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у podiyi-ta-proekti

 Юридична Компанія  «Лекс Консалтинг» взяла участь у роботі VМіжнародного форуму «Польський Бізнес День», що проходив 24 листопада 2016 р. в м. Київ.

Загалом, учасниками заходу стали інвестори та підприємці, представники державних і місцевих органів влади, фінансових інституцій та консалтингових компаній з України та Польщі.

В рамках форуму обговорено проблеми й перспективи розвитку польсько-української економічної співпраці в 2017 році, особливості інвестиційної привабливості Польщі та урядової підтримки закордонних інвесторів у цій країні, перспективні програми підтримки стартапів, що успішно реалізовуються в різних регіонах Республіки Польща.

Особливу увагу було приділено практичним аспектам ведення бізнесу в Польщі: порядку створення фірми в Польщі, проблемам організації бухгалтерського обліку польської фірми, особливостями придбання нерухомості для бізнесу на території Республіки Польщі. Обговорено також новели польського законодавства щодо оподаткування бізнесу в Польщі, та порядку оформлення роботу в польську компанію працівників з України.

Lex Consulting: Юридичний супровід бізнесу в Польщі

 

 

#,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #
Коли з вами зв'язатися?