Відкрито представництво ЮК “Лекс Консалтинг” в Республіці Польща

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у podiyi-ta-proekti

Шановні колеги та партнери!

Світлина від Lex Consulting.Раді повідомити Вам, що 25 серпня 2015 року відбулася надзвичайно важлива для нас подія – офіційно розпочало свою роботу представництво ЮК «Лекс Консалтинг» в Республіці Польща  (м. Ряшів).

Відкриття представництва в Польщі покликане забезпечити комплексний та якісний юридичний супровід бізнесу наших клієнтів на території цієї країни, сприяння їм в процесі виходу на нові та перспективні ринки ЄС.

Роботу офісу «Lex Consulting» в м. Ряшів (Жешув) забезпечують одночасно як польські так і українські юристи, що дає нам можливість найбільш оптимально та фахово підійти до вирішення всіх потреб українського бізнесу в Польщі.

Відтак, вже сьогодні, компанія самостійно надає увесь спектр юридичних послуг, що необхідні для створення та ведення підприємницької діяльності на території Польщі, а саме:

  • реєстрації фірм у різних організаційно-правих формах;
  • одержання необхідних для ведення бізнесу дозволів та ліцензій;
  • оформлення працівників та вибір оптимальної системи оподаткування;
  • розробка господарських договорів різної складності, у відповідності до вимог польського законодавства;
  • належне оформлення митних процедур;
  • представництво інтересів компаній у господарських та податкових спорах.

Окрім того, ми допомагаємо нашим клієнтам і у вирішенні інших, супутніх питань, як-то: оренда/придбання офісу чи іншої нерухомості, організація ведення бухгалтерського обліку, маркетингові дослідження ринку, одержання українськими громадянами права на проживання та роботу в Польщі тощо.

Варто зауважити, що Польське представництво ЮК «Lex Consulting» працює на постійній основі з понеділка до п’ятниці та знаходиться за адресою: 35-103, Республіка Польща, м. Ряшів, вул. Ганашевича, буд. 19, оф. 410. Проте, особливістю компанії є те, що більшість питань, які стосуються створення та ведення бізнесу в Польщі, Ви можете вирішити безпосередньо в Україні, контактуючи з нашими фахівцями.

Якщо Ви вже здійснюєте підприємницьку діяльність в Польщі, або ж розглядаєте можливості створення бізнесу на території ЄС – телефонуйте! Ми зможемо допомогти Вам якісно реалізувати Ваші бізнес-ідеї.

Наші контакти:

Головний офіс:

тел. +380 342 752 999

e-mail: office@lex-consulting.ua

Представництво компанії в Республіці Польща:

тел. +48 783 808 909

e-mail: lex.consulting@wp.pl

 Lex Consulting: Юридичний супровід бізнесу в Польщі

#,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #
Коли з вами зв'язатися?