VII регіональна конференція BizCamp2016: знання, досвід, технології для бізнесу

Автор:

Опубліковано 02 Червня 2023 у podiyi-ta-proekti

Світлина від Михайла Романюка.29 жовтня 2016 р. в Івано-Франківську, відбулася щорічна VII регіональна конференція BizCamp2016: знання, досвід, технології для бізнесу.

Цьогоріч, в роботі конференції взяло участь близько 120 управлінців та власників бізнесу з різних міст України. Тематика доповідей присвячувалася питанням «виживання» та розвитку українського бізнесу в обставинах, які не тільки створюють додаткові ризики, але є складно прогнозованими на найближчу перспективу.

В якості спікера, на конференції виступив партнер ЮК «Лекс Консалтинг» Михайло Романюк з темою: «Власний бізнес закордоном: типові проблеми на старті». В ході виступу було висвітлено ряд важливих питань, щодо найбільш поширених ризиків, з якими стикається бізнес, розпочинаючи свою діяльність закордоном.Світлина від Михайла Романюка.

Окрім того, Михайло виступив модератором Дискусійної панелі конференції під назвою: «Зради» в партнерстві, або як домовлятися, щоб не «кинули». Учасники дискусії мали можливість розібрати декілька практичних кейсів у сфері відносин між бізнес-партнерами.

Пропонуємо Вам переглянути короткий відеозвіт конференції

Lex Consulting: Юридичний супровід бізнесу в Польщі

#,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #,  #
Коли з вами зв'язатися?