Вимоги експортування лікарських рослин в ЄС

Автор: Андрій Марковський

Опубліковано 25 Березня 2023 у publikatsiyi articles

Вимоги експортування лікарських рослин в ЄС

вимоги Європейського Союзу до Експортерів лікарських рослин

До уваги компаній, які готуються експортувати лікарські рослини з України до країн Європейського Союзу.
Для успішного проходження митного контролю для ввезення лікарських рослин у країни ЄС, окрім звичного переліку необхідних документів, експортеру необхідно додатково підготувати Імпортну Декларацію: «Повідомлення про імпорт». Дана Імпортна Декларація є обов’язковим документом для покупця-імпортера.

➡Без Імпортної Декларації, Імпортер не має права прийняти лікарські рослини та використати їх у виробництві лікарських засобів.
Даною Імпортною Декларацією експортер гарантує, що серед лікарських рослин, що експортуються, відсутні види лікарських трав, які перебувають під загрозою зникнення в дикій природі.

Заборона Європейським Союзом використовувати у господарській діяльності рослини, що перебувають на межі зникнення є одним з принципів гуманного існування людства та збереження потенціалу природного відновлення дикої флори і фауни Землі.

✔ Багаторічний досвід Lex-Consulting у сфері експорту в країни ЄС озброїть необхідними знаннями українські компанії, які вирішили вийти на ринки Польщі, Німеччини й інших країн ЄС.

Звертайтесь за номером +38 050 338 96 26

Коли з вами зв'язатися?